Trainingen op dinsdag

Ter info: om onze jeugdspelers toch maximaal te kunnen begeleiden, wordt er op dinsdag tussen 19 uur en 20 uur 30 prioriteit gegeven aan de jeugdtrainingen. Dit wil niet zeggen dat volwassenen niet kunnen spelen, maar dat onze jeugdspelers voorrang krijgen bij te weinig beschikbare tafels. In afwachting van een betere oplossing bedankt het bestuur iedereen voor het begrip.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s