Overlijden Eddy Lieckens

Met ontzetting vernamen we zaterdag het veel te vroege overlijden van Eddy Lieckens , een rots in de branding van onze club. Eddy was een zeer aimabel man, en toch altijd recht voor de raap. Op die manier was hij zeer geliefd en gerespecteerd bij alle leden van onze club. Aanstaande zaterdag om 10 uur 30 gaat de plechtige uitvaart door op Kloosterheide in Lier. undefined

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s