Bedeling Gemeentekroniek en mondmaskers

Onze club heeft zich geëngageerd om mee de bedeling van de Gemeentekroniek en de mondmaskers in Nijlen te doen. Voor deze medewerking ontvangt onze club een vergoeding en dat is natuurlijk ook mooi meegenomen. Zeker een tof initiatief van het Nijlens gemeentebestuur.

3 gedachtes over “Bedeling Gemeentekroniek en mondmaskers

    1. Geachte mevrouw Van Ammel,

      De kronieken zijn inderdaad tijdens het Pinksterweekeinde verdeeld, maar over de mondmaskers hebben wij van de gemeente Nijlen nog geen informatie gekregen. De mondmaskers zullen dus later verdeeld worden.

      Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s