Jeugdinterclub

Zaterdag 15 januari stond de eerste thuismatch van onze kersverse jeugdploeg op het programma. Onder het oog van hun begeleiders Stijn en Stijn, die dit seizoen al schitterend werk hebben geleverd voor onze jeugd, versloegen zij met veel brio Borsbeek met 9-1. Alleen zenuwen stonden een 10-0 zege in de weg. Op dit moment staat onze jeugdploeg ongeslagen aan de leiding in hun reeks van het Sportaverbond. Of er een titel lonkt, zal de volgende weken duidelijk worden. Hun eerstvolgende wedstrijd is volgende week zaterdag om 14 uur 30 in de Gemeentelijke Sporthal in Nijlen tegen Tecemo. Iedereen welkom.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s