Stevent onze jeugdploeg af op de titel?

Inderdaad, die vraag kunnen we ons beginnen te stellen, want na 3 wedstrijden staat onze ploeg op de eerste plaats. Zaterdag 12 februari stond het duel tegen Borsbeek E op het programma in de Gemeentelijke Sporthal. Jeugdtrainers Stijn gokten op een gemakkelijke overwinning, maar na 3 wedstrijden was de stand “maar” 2-1 in ons voordeel. Zenuwachtigheid en wat nonchalance speelden blijkbaar een rol, want nadien gingen onze spelers door naar 7-1. De laatste 2 matchen gingen wel verloren, maar de overwinning met 7-3 was binnen. Opnieuw een dikke proficiat aan onze jeugd. Hier enkele foto’s van zaterdag:

Je kan deze natuurlijk ook in het archief vinden.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s